Twoje wsparcie w rekrutacji

Hydropress Wojciech Górzny Pracodawca
Oferty pracy Hydropress Wojciech Górzny

Już od 20 lat staramy się Państwu dostarczać wysokiej jakości wyroby z branży hydrauliki siłowej. Nadrzędnym celem naszego działania była zawsze satysfakcja partnerów handlowych. W konsekwencji właśnie dbałość o Państwa zadowolenie pozwoliła nam rozwinąć firmę do dzisiejszych rozmiarów. 

Gdy w 1997r Hydropress stawiał pierwsze kroki zatrudniał zaledwie 2 osoby a siedzibę stanowiły pomieszczenia o łącznej powierzchni 60m2. W miarę zdobywania nowych kontaktów i poszerzania zasięgu działania podjęto kilka kluczowych decyzji, które przy wsparciu intensywnych działań sprzedażowych zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. 

Dziś możemy się pochwalić 11 oddziałami na terenie kraju, jednym zagranicznym i nowoczesnym centrum magazynowym o powierzchni 5000 m2. Firma z powodzeniem korzysta z licznych dotacji UE współfinansujących przeprowadzane inwestycje. 
W ciągu kilkunastu lat działalności poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi projektowania oraz produkcję przewodów ciśnieniowych i całych zespołów hydraulicznych. Spełniając oczekiwania kontrahentów uruchomiliśmy mobilny serwis świadczący usługi w dowolnej lokalizacji. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób i obsługujemy tysiące kontraktów rocznie. 
Nasza współpraca z partnerami handlowymi w większości ma charakter długoterminowy i opiera się na obopólnym zaufaniu, za które pięknie dziękujemy.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy