Pracodawca - KROTRANS LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Krotrans Logistics Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich, świadcząca usługi transportowe i spedycyjne w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Praca w Krotrans Logistics to praca pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Dołączając do naszego zespołu profesjonalistów i ludzi z pasją, masz możliwość zdobycia nie tylko cennego doświadczenia zawodowego, ale też nawiązać interesujące znajomości i kontakty na długie lata.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Oferty pracy Krotrans Logistics Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Dyspozytor Międzynarodowy
Dyspozytor   |  umowa o pracę
Zielona Góra
Szczegóły

Poszukujemy pracowników do naszego oddziału w Zielonej Górze.

Zakres obowiązków
  • organizacja transportów międzynarodowych,
  • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych współpracy z klientami,
  • efektywną współpracę z pozostałymi pracownikami firmy,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług,
  • pomoc pozyskiwaniu nowych klientów oraz przewoźników.
Wymagania
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży TSL,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • obsługa pakietu MS Office.
Spedytor Międzynarodowy
Spedytor   |  umowa o pracę
Tychy
Szczegóły
  • Organizacja transportów drogowych w relacjach międzynarodowych,
  • Koordynacja współpracy z przewoźnikami, nadzór nad prawidłową i terminową realizacją usług transportowych,
  • Obsługa i monitoring zleceń transportowych w wewnętrznym systemie,
  • Optymalizacja kosztów realizacji zleceń,
  • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami i dostawcami usług,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom.
Wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/oraz innego języka obcego,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji,
  • Umiejętność obsługi MS Office,
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

Adres

ul. Browarowa 21
43-100 Tychy
województwo śląskie
powiat Tychy
gmina Tychy

Dodatkowe informacje

NIP: 6462928260
REGON: 146135250
KRS: 0000275498

Dyrektor generalny

Paweł Sielewicz
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 01-03-2007
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Tychy