SiegStar AUTO-SERVICE

Czy to Twoja firma?

SiegStar AUTO-SERVICE praca

Tychy

Witaj w SiegStar, Twoim zaufanym partnerze w świecie motoryzacji, gdzie pasja do samochodów łączy się z najnowszą technologią. Nasza siedziba mieści się w sercu Tychów, przy ulicy Jaśkowickiej 43, gdzie z zapałem oddajemy się temu, co robimy najlepiej – kompleksowej obsłudze i naprawie Twojego samochodu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi dorównują tym oferowanym przez autoryzowane serwisy. Nasz profesjonalnie przeszkolony zespół warsztatowy to fundament naszej działalności, a konsekwentne szkolenia i nowoczesny sprzęt to nasze narzędzia do zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, a nasza oferta sprzętu warsztatowego renomowanej niemieckiej marki Twin Busch jest tego najlepszym przykładem.

W SiegStar rozumiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji, dlatego każde urządzenie zakupione w naszej firmie jest objęte pisemną gwarancją. Oferujemy szeroki zakres usług, od serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, przez doradztwo techniczne, aż po codzienne czynności, takie jak serwis klimatyzacji, wymiana oleju czy serwis hamulców. Nasze usługi warsztatowe obejmują również wymianę i wyważanie kół wraz z geometrią, bo wiemy, jak ważne jest, aby każdy detal był dopracowany do perfekcji.

Nasze core values to nie tylko słowa – to obietnice, które składamy naszym klientom. Know-how, z duchem czasu, to nasze motto, które przekłada się na ciągłe dążenie do doskonałości. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjności możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Dlatego też zawsze stawiamy na jakość, a nasz zespół to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania.

Zapraszamy do SiegStar, gdzie Twoje auto jest w dobrych rękach. Nasze usługi są transparentne, a ceny stałe – unikasz niespodzianek na fakturze. Dołącz do grona zadowolonych klientów i pozwól, abyśmy zajęli się Twoim samochodem z taką samą troską, jaką poświęcamy naszym własnym pojazdom. Razem możemy zapewnić Twojemu autu długie i bezproblemowe życie na drodze.

SiegStar AUTO-SERVICE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Tychy
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy SiegStar AUTO-SERVICE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SiegStar AUTO-SERVICE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SiegStar AUTO-SERVICE

Siedziba główna

Praca SiegStar AUTO-SERVICE - oferty archiwalne

  • Mechanik Samochodowy

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • SIEGSTAR AUTO-SERVICE Firma handlowo-usługowa w związku z sukcesywnym rozwojem i rozbudową nowej części serwisu poszukuje kandydatów na stanowisko:

      MECHANIK SAMOCHODOWY

      Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

      Zakres obowiązków

      Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t

      Wymagania

      • wykształcenie średnie, mile widziane z zakresu motoryzacji,
      • doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych,
      • zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość pracy w terenie,
      • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
      • przyjazne usposobienie,
      • dobra organizacja pracy własnej,
      • prawo jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

      Oferujemy

      • pełną wyzwań pracę w stabilnie rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej,
      • możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia techniczne,
      • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
      • po 6 miesiącach voucher firmy Decathlon w wysokości 300 zł,
      • wczasy / holidays dla 2 osób po 5 latach zatrudnienia,
      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Pracodawcy w Tychach