Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SOMA Sp. z o.o.

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Oferty pracy SOMA Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Magazynier   |  umowa o pracę
Tychy
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek, inne zlecenia magazynowe, praca wymaga dźwigania powyżej 25 kg
Wymagania
  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe / średnie, doświadczenie na w/w stanowisku pracy, uprawnienia UDT na wózki widłowe, sumienność, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, chęć do pracy, osoba bez nałogów
SPRZEDAWCA - OPIEKUN KLIENTA
Sprzedawca   |  umowa o pracę
Tychy
Szczegóły
Sprzedaż akcesoriów meblowych
Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Kontrola warunków współpracy
Prace administracyjne w danym punkcie sprzedaży
Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert
Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych i rozwojowych
Wymagania
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie/ wyższe , doświadczenie na ww. stanowisku, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem, umiejętność promowania produktów, wysoka motywacja do pracy, wysokie umiejętności interpersonalne, doskonałe umiejętności negocjacyjno sprzedażowe, silne nastawienie na cel i wewnętrzna motywacja, dynamika działania, samodzielność, mile widziane doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych
MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT. B
Tychy
Szczegóły
Obsługa magazynu
Transport towaru do klienta
Inne zlecenia magazynowe
Praca wymaga dźwigania powyżej 25 kg
Wymagania
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe / średnie / wyższe, Doświadczenie na ww stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B, sumienność i odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność chęć do pracy, osoba bez nałogów
SOMA Sp. z o.o.
43-100 Tychy
Podleska 2

Pracodawcy z miasta Tychy