SPORTART PAWEŁ JANAS

SPORTART PAWEŁ JANAS najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SPORTART PAWEŁ JANAS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPORTART PAWEŁ JANAS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPORTART PAWEŁ JANAS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPORTART PAWEŁ JANAS - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela/salowa

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe, pomoc nauczycielowi, pomoc w przygotowaniu i wydawaniu cateringu, pomoc w czynnościach higienicno-sanitarnych przy dzieciach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, doświadczenie w pracy, książeczka sanepidowska,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Opiekunka w żłobku

    • Tychy

      Opieka na dziećmi do lat 3. Pielęgnacja i żywienie dzieci. Dbałość o higienę dzieci.

      Wymagania

      • Uprawnienia: opiekunka dziecięca- kurs
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie. Uprawnienia opiekunki dziecięcej. Co najmniej dwuletnie doswiadczenie w pracy z dziećmi w wieku do 3 lat lub ukończony kurs opiekunki dziecięcej, opiekunki w żłobku

      Oferujemy

Pracodawcy w Tychach