Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA praca

Tychy
Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowej
ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA - oferty archiwalne

  • Spawacz - stanowisko zrobotyzowane

    ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego (spawanie wysięgników, słupów aluminiowych), dokonywanie niezbędnych poprawek spawalniczych metoda TIG 141, sprawdzanie poprawności wykonywanych spawów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia spawalnicze TIG 141, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność spawania metodą TIG 141, podstawowa znajomość rysunku technicznego,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5040 ZŁ BRUTTO + podstawowa premia miesięczna + premia kwartalna+ świadczenia ZFSŚ
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
  • Operator wtryskarki

    • Tychy

      Obsługa wtryskarki i nadzór nad przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
      Realizacja planu produkcji pod względem ilościowym i jakościowym.
      Ocena wizualna wyrobu.
      Gratowanie wypływki.
      Pakowanie wyprodukowanych wyrobów.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie mile widziane średnie techniczne, doświadczenie w obsłudze maszyn z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania powierzonych zadań, dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4032,00 zł rutto miesięcznie + premia miesięczna + premia kwartalna + świdczenia z ZFŚS
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Tychach