Czy to Twoja firma?

KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA praca

Tuszyn
KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - oferty archiwalne

  • Kucharz kuchni indyjskiej

    KABIR OMKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
    • Tuszyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków kuchni indyjskiej z wykorzystaniem oryginalnych przepisów, odczytywanie przepisów w języku hindii.
      Przygotowywanie zamówień klientów i kontakt z dostawcami produktów spożywczych, również z Indii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: przygotowywanie posiłków kuchnii indyjskiej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tuszynie