Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o. praca

Turza Śląska

Od dwóch dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem branży ogrodniczej i florystycznej. Nasza historia zaczęła się od miłości do roślin, a z czasem rozkwitła w prężnie działającą hurtownię, która z pasją dostarcza szeroki wachlarz produktów. W naszej ofercie znajdziesz kwiaty cięte, rośliny doniczkowe, odżywki do pielęgnacji, a także artykuły florystyczne i dekoracyjne, które uświetnią każdą przestrzeń.

Misja, która nas prowadzi, koncentruje się na integracji środowiska florystycznego i budowaniu silnych relacji z różnymi gałęziami naszej branży. Wierzymy, że współpraca i dzielenie się wiedzą są kluczem do wzrostu i rozwoju zarówno naszych klientów, jak i całego sektora.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to działanie. Zainwestowaliśmy w nowoczesne samochody dostawcze, aby nasze kwiaty i rośliny szybko i bezpiecznie dotarły do odbiorców. Rozumiemy, że czas to kluczowy element w naszym biznesie, dlatego zawsze stawiamy na szybkość i efektywność dostaw.

Dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić osobiście, otworzyliśmy sklep internetowy. To wygodna alternatywa, pozwalająca na zakupy bez wychodzenia z domu, z dostępem do całego naszego asortymentu.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko dwudziestoletnie doświadczenie w branży. To także nasza zdolność do szybkiego dostosowywania się do potrzeb rynku i klientów, nowoczesny transport oraz bogata oferta produktów i usług.

Jesteśmy firmą, która zna wartość zieleni w życiu każdego człowieka. Dlatego codziennie pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać produkty, które nie tylko cieszą oko, ale i przyczyniają się do lepszego, zdrowszego otoczenia dla nas wszystkich. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej społeczności miłośników roślin. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość.

Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SPECALISTA DS. SPRZEDAŻY SUROWCÓW

    ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Przedstawiciel Handlowy

    HS Multiservices
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • HANDLOWIEC

    Hydrokrak Sp. z o.o.
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wodzisław Śląski
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Rybnik
  6. Wrocław
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Lublin
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec z nielimitowanymi zarobkami

    • Turza Śląska
    • Jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce w swojej branży poszukuje do pracy handlowca.

      Cześć!

      Świetnie, że do nas zajrzałeś to jest dobry moment rozpoczęcie kariery

      Dołącz do nas : rozwijaj się i awansuj!

      Poszukujemy Ciebie, jeżeli :

      • lubisz kontakt z ludźmi
      • szukasz stałej pracy w której będziesz się czuł bezpiecznie.
      • jesteś osoba otwartą, pracowitą i dyspozycyjną
      • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
      • masz prawo jazdy kategorii B
      • chcesz nabyć doświadczenia w najbardziej rozwojowej firmie branży kwiatowej w południowej Polsce

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

      • sprzedaż bezpośrednia z samochodu
      • przyjmowanie zamówień
      • budowanie trwałej i pozytywnej relacji z klientami.
      • posiadasz prawojazdy kategori B

      Wymagania

      Zatrudnimy Ciebie, jeżeli :

      • masz wykształcenie min. podstawowe,
      • pracowałaś/eś na podobnym stanowisku (mile widziane)
      • twoja kandydatura okaże się dla nas najbardziej interesująca.

      Oferujemy

      • nielimitowane zarobki
      • stałą pracę
      • ciągły rozwój
      • możliwość awansu w strukturach firmy.

      Nie czekaj aplikuj!

Pracodawcy w Turzy Śląskiej