Czy to Twoja firma?

ZIBAR Zbigniew Baranowski praca

Turek
ZIBAR Zbigniew Baranowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Turek
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZIBAR Zbigniew Baranowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIBAR Zbigniew Baranowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZIBAR Zbigniew Baranowski - oferty archiwalne

  • Kierowca pojazdu dostawczego

    ZIBAR Zbigniew Baranowski
    • Turek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie ładunku, wypełniane dokumentacji przewozowej w j. polskim i j. niemieckim, kontakt z klientem zagranicznym, obsługa nawigacji GPS

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Turku