MIGO Monika Borowska

MIGO Monika Borowska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Tuliszków
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MIGO Monika Borowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIGO Monika Borowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MIGO Monika Borowska - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Tuliszków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przewóz towarów, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie ładunku, wypełnianie dokumentacji przewozowej w j. polskim, j. angielskim i j. niemieckim, kontakt z klientem zagranicznym, obsługa nawigacji GPS

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: min. 3 miesiące doświadczenia jako kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Tuliszkowie