Czy to Twoja firma?

TransCargo Tobiasz Kwieciak praca

Tuliszków
TransCargo Tobiasz Kwieciak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TransCargo Tobiasz Kwieciak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TransCargo Tobiasz Kwieciak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TransCargo Tobiasz Kwieciak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TransCargo Tobiasz Kwieciak - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    TransCargo Tobiasz Kwieciak
    • Tuliszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek towarów, kontakt z klientem, prowadzenie dokumentacji przewozowej , dbanie o powierzony samochód dostawczy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia jako kierowca w transporcie międzynarodowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tuliszków
    • 2 900 zł / mies.

      załadunek oraz rozładunek towarów, prowadzenie dokumentacji przewozowej, kontakt z klientami, punktualność

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Tuliszkowie