Czy to Twoja firma?

IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tuliszków
wykonywanie izolacji i instalacji przemysłowych
IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Tuliszków
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter rusztowań

    IZOSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      demontaż, montaż rusztowań budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności manualne w zakresie obsługi elektronarzędzi, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m, umiejętność montażu i demontażu rusztowań, mile widziane uprawnienia do montażu rusztowań, weryfikowana niekaralność, umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność, mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 12 635 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania: od 12,5 Euro netto/godzinę, stały harmonogram p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tuliszkowie