SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek

SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Tuchom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1) Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem/programami, wynikającymi z realizacji podstawy programowej, koncepcji pedagogicznej przedszkola/planu pracy przedszkola oraz ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość;
      2) Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań;
      3) Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań;
      4) Bezwzględne przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zajęć i zabaw w budynku przedszkola oraz poza nim, podczas spacerów, wycieczek, plenerów artystycznych, prac użytecznych, itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, praca na samodzielnym stanowisku "nauczyciel przedszkola"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tuchomiu