Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SMYKOWO Dagmara Lewicka-Klimek

Oferty pracy SMYKOWO

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Tuchom
Szczegóły

Niepubliczne Przedszkole Oxfordzik w Tuchomiu k/Chwaszczyna zatrudni Nauczycielkę Wychowania Przedszkolnego

Zakres obowiązków
  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • komunikatywnej, kreatywnej,
  • dynamicznej i odpowiedzialnej
  • preferującej aktywne metody pracy.
  • posiadającej wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)  pedagogiczne w specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub inne nadające kwalifikacje.

Adres

Gdyńska 110
80-209 Tuchom
województwo pomorskie
powiat kartuski
gmina Żukowo

Adres do doręczeń

Gdyńska 110

Dodatkowe informacje

NIP: 5842210545
REGON: 191885361

Profil działalności:

  • 85.10.Z - Placówki wychowania przedszkolnego
  • 88.91.Z - Opieka dzienna nad dziećmi
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-03-2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Tuchom