Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TUCHMET Spółdzielnia Branży Metalowej

Produkcja narzędzi

Oferty pracy TUCHMET Spółdzielnia Branży Metalowej

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Zawód: księgowy Rodzaj: umowa o pracę
"TUCHMET" Spółdzielnia Branży Metalowej
- Prowadzenie księgowości. - Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych. - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, PFRON, inne). - Przygotowywanie sprawozdań i ...
2940-4000 zł
UoP brutto/mies.
Tuchola
13-11-2020

SPAWACZ - BRYGADZISTA METODĄ 135, 136, 138 ORAZ METODĄ TIG 141

Zawód: spawacz Rodzaj: umowa o pracę
- nadzór nad przygotowaniem i właściwym wykonaniem wyrobów - udział w produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów mechanicznych - obsługa sprzętu i ...
2600-6000 zł
Tuchola
13-11-2020

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
- nadzór jakościowy nad realizacją procesów produkcyjnych i poprodukcyjnych - bieżące raportowanie przepracowanej kontroli - testy nad wyrobami gotowymi w celu usprawnienia ...
2940-4500 zł
Tuchola
13-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

ŚLUSARZ-OPERATOR PRAS
Zawód: ślusarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Tuchola
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa maszyn w tym gięcie, szlifowanie, wiercenie, rozwiercanie, gwintowanie, rolowanie; odczytywanie schematów i rysunków wykonawczych; montowanie i demontaż oprzyrządowania na maszynach; wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych; wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej, hydraulicznej i mimośrodowej; dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny; kontrola jakości wykonanych elementów; dbanie o porządek i bezpieczeństwo
Wymagania
Inne wymagania:
mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej, mimośrodowej, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), sumienność, rzetelność, zaangażowanie w pracę
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
TUCHMET Spółdzielnia Branży Metalowej
89-500 Tuchola
Transportowa 2

Pracodawcy z miasta Tuchola