Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j. praca

Tuchola
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Tuchola
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j.

  • Sprzedawca w stacji paliw

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j.
    • Tuchola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niciejewscy sp.j. - oferty archiwalne

    • Tuchola
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż paliwa i akcesoriów samochodowych, prace porządkowe wynikające z utrzymania czystości na terenie stacji paliw.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziana obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tucholi