Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KONSMECH PPH Krzysztof Wrocławski

Oferty pracy KONSMECH PPH Krzysztof Wrocławski

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK FIZYCZNY
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Trzebinia
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa urządzeń, praca na zewnątrz, proste prace fizyczne
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
cheć do pracy, dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR ŁADOWARKI
Zawód: operator maszyn budowlanych   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Trzebinia
Szczegóły
obsługa ładowarki
Wymagania
uprawnienia do obsługi ładowarki, doświadczenie w obsłudze ładowarki mile widziane, dyspozycyjność
NIE
KONSMECH PPH Krzysztof Wrocławski
32-540 Trzebinia
Sikorskiego 71

Pracodawcy z miasta Trzebinia