Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek praca

Trzebinia
sprzedaż paliw
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek - oferty archiwalne

  • Zaopatrzeniowiec

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARWIDA Małgorzata Marszałek
    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wyszukiwanie ofert na dany towar, ofertowanie, zakup, pozyskiwanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat B, znajomość zagadnień technicznych, konstrukcje i budowa maszyn, mechanika i elektromechanika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Trzebini