Czy to Twoja firma?

CERAMET sp. z o.o. praca

Trzebinia

Jesteśmy Ceramet, sercem przemysłu w Gliwicach, gdzie innowacja spotyka się z tradycją rzemiosła. Nasza działalność to pasja przekuwana w metal, dzięki której dostarczamy najwyższej jakości produkty i usługi dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

Nasza oferta to szeroki wachlarz rozwiązań, które obejmują produkcję części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, narzędzi, które ułatwiają pracę i zwiększają efektywność. Zajmujemy się również instalacją maszyn przemysłowych, a także ich naprawą i konserwacją. Dzięki naszym usługom, maszyny naszych klientów działają jak w zegarku.

Jesteśmy mistrzami w kuciu, prasowaniu, wytłaczaniu i walcowaniu metali. Nasza obróbka mechaniczna elementów metalowych stoi na najwyższym poziomie, co pozwala nam tworzyć konstrukcje metalowe i gotowe wyroby, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Ponadto, nasze maszyny ogólnego przeznaczenia są projektowane z myślą o potrzebach i wyzwaniach, z którymi mierzą się nasi klienci.

W CERAMET wierzymy, że każde zadanie, nawet to najbardziej skomplikowane, można zrealizować z precyzją i dbałością o detale. Nasze zaangażowanie w tworzenie solidnych i niezawodnych produktów jest odzwierciedleniem naszej misji, choć nie jest ona sformułowana w tradycyjnym stwierdzeniu, to jest wyryta w każdym wyrobie, który opuszcza naszą fabrykę.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca w Gliwicach, gdzie nasze korzenie sięgają głęboko w historię przemysłu regionu. Każdy dzień to nowa strona w naszej historii, którą piszemy dzięki ciężkiej pracy, determinacji i ciągłemu dążeniu do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i poznania CERAMET - tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

CERAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy CERAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CERAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CERAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator cnc

    CERAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Od kandydatów oczekujemy doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC, chęci i zaangażowania w wykonywaną pracę, dyspozycyjności do pracy zmianowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne. Doświadczenie 1-2 lata, również absolwenci do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szlifierz/frezer

    • Trzebinia

      Obróbka manualna produktów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne,umiejętność czytania rysunków technicznych, dyspozycyjność, i gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym lub 3 zmianowym.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,absolwenci do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14, 14-22
  • Pracownik sprzątający

    • Trzebinia

      Sprzątanie w zakładzie produkcyjnym, przestrzeni biurowych oraz pomieszczeń socjalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Trzebini