Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku praca

Toszek
POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku - oferty archiwalne

  • Opiekun w usługach opiekuńczych

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Toszku
    • Toszek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: zawodowe; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: pomoc w czynnościach organizacyjnych, higienicznych i gospodarczych; jedna zmiana; miejsce pracy: gmina Toszek;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł bruto+dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Toszek

      Wykształcenie : zawodowe; prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: pomoc w czynnościach organizacyjnych, higienicznych i gospodarczych; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: Toszek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 23 - 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł bruto/h

Pracodawcy w Toszku