Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski praca

Toruń
Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Toruń
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski - oferty archiwalne

  • Kierowca w hurtowni spożywczej

    Usługi Transportowe Mieczysław Wiśniewski
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozwożenie towarów na terenie województwa kujawsko - pomorskiego; praca z konwojentem

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
      • Inne wymagania: ważne chęci do pracy (niekonieczne doświadczenie), dyspozycyjność, uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach: 6.00-14.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu