Czy to Twoja firma?

P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA praca

Toruń
P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA - oferty archiwalne

  • Doradca klienta- fizjoterapeuta

    P.W. MAG-MED MAŁGORZATA KRUPSKA
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa pacjentów w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, wraz z obsługą systemu NFZ. Doradztwo osobom chorym i niepełnosprawnym w zakresie problematyki zdrowotnej i socjalnej. Dokumentacja sprzedażowa, fiskalizacja transakcji. Przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych zgodnie z potrzebami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
      • Inne wymagania: [Inne] : Kandydat wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka, empatia, wysoka kultura osobista. Praca samodzielna, wymagająca dużego zaangażowania, kreatywności . Praca w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 9.00-17.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta- sprzedawca

    • Toruń

      doradztwo pacjentom w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego , rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Realizacja sprzedaży sprzętu z ramach refundacji z NFZ oraz z dofinansowaniami z różnych instytucji. Obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowo- magazynowych. Gospodarka zamówieniami i dostawami sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa drukarki fiskalnej, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
      • Inne wymagania: [Inne] : osoba odpowiedzialna, chętna do pracy, praca w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, bardzo duża empatia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Toruniu