Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Standard Motor Products Europe Sp. z o. o.

   Standard Motor Products Europe Sp. z o.o. zatrudnia ponad 100 osób w Toruniu.

Działamy w branży motoryzacyjnej, zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników.

W firmie znajdują się m. in.  działy:

- Produkcyjne

-  Logistyczne

- Inżynieringu

- HR

Zatrudniamy, m. in., na stanowiskach:

- operator produkcyjny

- operator maszyn

- operator logistyczny

- magazynier

- technik utrzymania ruchu

- inżynier produktu

        Dostarczamy najwyższej jakości części samochodowe, przy produkcji których korzystamy z najnowszych zdobyczy technologicznych. Inwestujemy w potencjał swoich pracowników, dbamy o ich potrzeby, zapewniając im najwyższe standardy i bezpieczne środowisko pracy.

Oferty pracy Standard Motor Products Europe Sp. z o. o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Operator Maszyn
Pracownik produkcji   |  umowa o pracę
Toruń
Szczegóły

OPERATOR MASZYN

Swoje CV możesz złożyć też bezpośrednio w siedzibie firmy, w Toruniu, ul. Bolesława Chrobrego 129.

Wyślij sms-a o treści : PRACA, oddzwonimy do ciebie.

Zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn i urządzeń montujących.
  • Bieżąca kontrola jakości montowanych wyrobów
  • Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu montowania, tj.: parametry pracy maszyny i zgodność materiałów.
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania
  • Doświadczenia w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn automatycznych i manualnych.
  • Pracowitości, sumienności i dokładności przy wykonywaniu obowiązków.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera.
Standard Motor Products Europe Sp. z o. o.
87-100 Toruń
Bolesława Chrobrego 129

Pracodawcy z miasta Toruń