Czy to Twoja firma?

RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA praca

Toruń
RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Toruń
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora

    RESOURCE POLSKA MELAND SADOWSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300-3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pomoc operatorowi wytłaczarki
      drobne prace produkcyjne
      prace porządkowe na magazynie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 300 - 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator wytłaczarki

    • Toruń
    • 4 100-4 800 zł / mies.

      Firma produkująca regranulaty zatrudni pracownika do mielenia i mieszania tworzyw sztucznych. Praca w Toruniu w systemie 4 brygadowym. obsługa wytłaczarki, prace produkcyjne, odbiór dostaw, rozładowywanie aut z dostarczonymi surowcami, prace porządkowe na magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 100 - 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Firma produkująca regranulaty zatrudni pracownika do mielenia i mieszania tworzyw sztucznych. Praca

Pracodawcy w Toruniu