Czy to Twoja firma?

Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c. praca

Topola Mała
Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c.

Siedziba główna

Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjno-magazynowy

    Mature Polska M. Rosiński, P. Stefański s.c.
    • Topola Mała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace przy montażu elementów przemysłowego filtra powietrza, pomoc w pracach magazynowych przy pakowaniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy, Doświadczenie w pracy na produkcji
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego [Inne] : doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw sprzedaży

      Poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów oraz będzie wsparciem dla pozostałych handlowców.
      Do obowiązków specjalisty ds. sprzedaży należeć będzie przygotowanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, nadzór nad zleceniami klientów, doradztwo techniczne i produktowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B, Znajomość języka angielskiego
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w sprzedaży bezpośredniej w branży przemysłowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

    • 2 800 zł / mies.

      załadunek, rozładunek towarów, wydawanie towaru, nadzór nad stanami magazynowymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie w pracy w magazynie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN