Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inne edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach - oferty archiwalne

  • Wychowawca w placówce opiekuńczej

    • Tomice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 670 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opieka i prowadzenie pracy wychowawczej, współpraca z rodzicami i rodzinami podopiecznych, realizacja indywidualnych planów działania. Praca jednozmianowa na 1/2 etatu w godz. 14:00-18:00. Umowa o pracę na czas określony (ok. 21 miesięcy). Wynagrodzenie: 1670 zł brutto/ms. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny: 33 82 326 47.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe; kierunek: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub wykształcenie średnie z co najmniej 3-letnim stażem pracy z dziećmi lub rodziną (udokumentowane).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 670 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tomicach