Czy to Twoja firma?

KSYLA s.c. A.H. Bulanda praca

Tomice
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
KSYLA s.c. A.H. Bulanda najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Tomice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KSYLA s.c. A.H. Bulanda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KSYLA s.c. A.H. Bulanda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KSYLA s.c. A.H. Bulanda - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    KSYLA s.c. A.H. Bulanda
    • Tomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta - możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku. Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-13.30/13.30-21.00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie 3010,00 brutto + premia uznaniowa. Kontakt z pracodawcą: osobisty poprzedzony telefonicznym: 519 308 417

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, istnieje możliwość przyuczenia, wymagana książeczka sanepidowska , możliwość dźwigania do 12 kg, chęć do pracy na stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2800 brutto + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Tomicach