Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PPHU ZAKO S.C. MARZANNA I KRZYSZTOF KOWALSCY

s

Oferty pracy PPHU ZAKO S.C. MARZANNA I KRZYSZTOF KOWALSCY

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Tomaszów Mazowiecki
Szczegóły
Zakres obowiązków
mycie elementów metalowych, praca na prasie pneumatycznej oraz pozostałę prace fizyczne zlecone przez pracodawcę
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
LAKIERNIK PROSZKOWY
Zawód: lakiernik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
malowanie elementów metalowych farbami proszkowymi oraz wygrzewanie ich w piecu
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
PPHU ZAKO S.C. MARZANNA I KRZYSZTOF KOWALSCY
97-200 Tomaszów Mazowiecki
SPALSKA 111 F

Pracodawcy z miasta Tomaszów Mazowiecki