Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek praca

Tomaszów Mazowiecki
s
Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Firma Handlowo-Usługowa DALMET Krzysztof Milczarek
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca w magazynie: przyjmowanie i wydawanie materiałów budowlanych, dbałość o porządek w magazynie, okresowe inwentaryzacje towarów, obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem , chęć do pracy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

      przygotowywanie oraz wydawanie potraw gorących i dań

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMI Z ELEMENTAMI CATERINGU
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W BRANŻY GASTRONOMICZNEJ NA STANOWISKU SAMODZIELNEGO KUCHARZA

      Oferujemy

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim