Czy to Twoja firma?

DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK praca

Tomaszów Mazowiecki
s
stat.gov
DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    DAR-POL SPÓŁKA JAWNA RENATA WOŹNIAK, DARIUSZ WOŹNIAK
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pakowanie produktów mięsnych, prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim