TRANSBUD Stanisław Wielgosz

transport krajowy
TRANSBUD Stanisław Wielgosz najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TRANSBUD Stanisław Wielgosz

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSBUD Stanisław Wielgosz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRANSBUD Stanisław Wielgosz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRANSBUD Stanisław Wielgosz - oferty archiwalne

  • Kierowca kategorii c

    • Łaszczówka-Kolonia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Realizacja zadań transportowych na terenie województwa i powiatu tomaszowskiego. Przewożenie materiałów sypkich (żwir, piasek, ziemia itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak, średnie ogólnokształcące, brak, zasadnicze zawodowe, brak, podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C1, Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: wymagane świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tomaszowie Lubelskim