Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim praca

Tomaszów Lubelski
spółdzielnia mieszkaniowa
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tomaszowie Lubelskim
    • Tomaszów Lubelski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Usuwanie i naprawa awarii instalacji zimnej, ciepłej wody, centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, zasadnicze branżowe, brak, średnie zawodowe, brak, gimnazjalne, brak, podstawowe, brak, średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: naprawa usterek hydraulicznych
      • Inne wymagania: Wymagane predyspozycje: punktualność, chęć do pracy, sumienność. Pracodawca przyuczy do wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach: 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

      Usuwanie awarii i naprawa uszkodzeń instalacji elektrycznej, oświetlenia w budynkach mieszkalnych Spółdzieni Mieszkaniowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne, zasadnicze zawodowe, elektryczne, średnie branżowe, elektryczne, średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe elektryczne lub ukończony kurs elektryka z egzaminem czeladniczym. Wymagane predyspozycje: punktualność, chęć do pracy, sumienność. Pracodawca przyuczy do wykonywania zawodu

      Oferujemy

Pracodawcy w Tomaszowie Lubelskim