Czy to Twoja firma?

ETIOA Tomasz Barski praca

Terespol
ETIOA Tomasz Barski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ETIOA Tomasz Barski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ETIOA Tomasz Barski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ETIOA Tomasz Barski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ETIOA Tomasz Barski - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisant

    ETIOA Tomasz Barski
    • Grodzisk Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - Prace serwisowe
      - Mile widziane obsługa maszyn i narzędzi (wiertarka, szlifierka itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość branży, praca w zespole i konsekwentne rozwiązanie problemów, gotowość do wyjazdów, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 31 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia godzinowy