Czy to Twoja firma?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach praca

Teodory
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. rejestracji

    Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. Dokumentacji jakościowej

    Polecana
    Dodana
  • Osoba Wykwalifikowana - QP

    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angoelskiego w klasach 0-iii oraz świetlicy

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach
    • Teodory
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotu języka angielskiego w Oddziale Przedszkolnym przy Nipublicznej Szkole Podstawowej im. Lotników Łaskich w Teodorach oraz w klasach I - III, opieka na świetlicy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie nie wymagane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną