CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy / Księgowa

    JT OFFICE SP ZOO
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. księgowości

    • Tczew
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie dokumentów do sekretariatu w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Tczewie lub za pośrednictwem poczty, w terminie do dnia 13.01..2023 r. na adres CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH w Tczewie, ul. Kołłątaja 9, 83-110 Tczew z dopiskiem na kopercie NABÓR NA STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI

      Szczegółowe informacje:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Szczegółowe informacje:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tczewie