Czy to Twoja firma?

AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW praca

Tczew

Jesteśmy "Autocomplex" Stanisław Dziubiński, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie wulkanizacji i serwisu opon. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zajączkowie, gdzie od lat z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby Twoje auto było zawsze w pełni sprawne i gotowe do drogi.

Nasza historia, choć nieopowiedziana w szczegółach, jest historią ciągłego rozwoju i poszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, zdobyliśmy niezbędne kompetencje, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować kompleksowe naprawy, regenerację turbosprężarek i układów turbodoładowania, a także szeroki wachlarz usług oponiarskich. Od czyszczenia i montażu opon, przez obsługę systemu TPMS, aż po utylizację zużytych opon, geometrię i wyważanie kół - znamy się na tym jak nikt inny.

Nie zapominamy również o innych aspektach serwisu samochodowego. Nasz zespół specjalistów zawsze gotowy jest zająć się Twoim autem, oferując serwis klimatyzacji, hamulców, układu wydechowego oraz wymianę oleju. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego umożliwiamy transport lub odbiór samochodu, a także rezerwację wizyty online - wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z naszych usług.

W "Autocomplex" zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wysoki poziom obsługi i dbałość o szczegóły sprawiają, że nasi klienci powracają do nas z uśmiechem. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szczegółowymi certyfikatami, to nasza reputacja i zaufanie, jakim nas obdarzacie, są dla nas najlepszym świadectwem.

Zapraszamy do "Autocomplex" Stanisław Dziubiński - gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Razem zadbajmy o Twoje cztery kółka!

AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Tczew
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lakiernik komponentów lotniczych

    • Niemcy
    Dodana
  • Mechanik na stoczni

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdynia
    Dodana

Mapa AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW

Siedziba główna

Praca AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika samochodowego

    AUTO COMPLEX DZIUBIŃSKI STANISŁAW
    • Tczew
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Wykonuywanie prac pomocniczych przy naprawie pojazdów osobowych i dostawczych
      - Kontakt tel. 58 531-09-09
      - Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: jmarszalek@autocomplextczew.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik samochodowy

    • Tczew
    • 4 000-5 000 zł / mies.

      - Naprawa pojazdów osobowych i dostawczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN

Pracodawcy w Tczewie