Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - VETREX SP. Z O.O.

Producent okien.

Oferty pracy VETREX SP. Z O.O.

PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PVC

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
VETREX SP. Z O.O.
- Praca związana z obróbką profili PCV (frezowanie, cięcie, wiercenie), - Składanie profili PCV (składanie konstrukcji, okuwanie okien, etykietowanie itp.), - Dbanie ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Tczew
19-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Tczew
Szczegóły
Zakres obowiązków
- Praca związana z obróbką profili PCV (frezowanie, cięcie, wiercenie),
- Składanie profili PCV (składanie konstrukcji, okuwanie okien, etykietowanie itp.),
- Dbanie o jakość wykonywanych zadań, porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

- Kontakt: telefon 58 770-24-94, 502-677-115, e-mail: natalia.dziuk@vetrex.eu
Wymagania
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
83-110 Tczew
Skarszewska 13

Pracodawcy z miasta Tczew

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest