Czy to Twoja firma?

Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa praca

Tarnowskie Góry
DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa - oferty archiwalne

  • Handlowiec (praca zdalna, dodatkowa)

    Kancelaria Lex Grażyna Brzegowa
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż towarów i usług pracodawcy i podmiotów współpracujących z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe
      • Inne wymagania: umiejętność sprzedaży po najwyższej cenie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność negocjacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godzinowo (wynagrodzenie prowizyjne - 5 % brutto)
  • Menadżer (częściowo praca zdalna)

      pozyskiwanie zleceń dla pracodawcy oraz podmiotów współpracujących

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handlowe
      • Inne wymagania: operatywność, umiejętność pozyskiwania klientów i negocjacji umów

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowskich Górach