Czy to Twoja firma?

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH praca

Tarnowskie Góry
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Tarnowskie Góry
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Zastępca Głównej Księgowej

    SMART-HR
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Księgowa/Księgowy

    SMART-HR
    Dodana
  • Samodzielny księgowy/a

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ATUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mysłowice
    Dodana

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH - oferty archiwalne

  • Księgowa

    SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOWSKICH GÓRACH
    • Tarnowskie Góry
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      fakturowanie, rozliczenia księgowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: księgowanie dokumentacji, uzgadnianie kont, sporządzanie raportów i sprawozdań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach