Czy to Twoja firma?

WALWEKO SEBASTIAN SAJDA praca

Tarnowskie Góry
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
WALWEKO SEBASTIAN SAJDA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Tarnowskie Góry
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WALWEKO SEBASTIAN SAJDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WALWEKO SEBASTIAN SAJDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WALWEKO SEBASTIAN SAJDA - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny - pomocnik instalatora

    WALWEKO SEBASTIAN SAJDA
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy montaż oraz modernizacji instalacji grzewczych, pomoc przy wykonywaniu instalacji wod-kan, organizacja stanowiska pracy z powierzonych materiałów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: obsługa elektronarzędzi, chęć do pracy, sumienność, dbałość o porządek,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach