Czy to Twoja firma?

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH praca

Tarnowskie Góry
pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH - oferty archiwalne

  • Specjalista pracy z rodziną

    POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - objęcie opieką powierzonych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka;
      - sporządzenie opinii dotyczących powierzonych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka;
      - opracowanie i realizacja powiatowych programów dotyczących rozwoju pieczy zastępczej;
      - udział w pracach zespołu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika/psychologia/nauki o rodzinie
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: Mile widziany Certyfikat Trenerski Programu Pride lub Programu Rodzina

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • umowa na zastępstwo
    • część etatu

      poradnictwo specjalistyczne, udział w pracach zespołu ds. pieczy zastępczej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy uzależniony od stażu pracy
  • Psycholog

      poradnictwo specjalistyczne, udział w pracach zespołu ds. pieczy zastępczej, wydawanie opinii psychologicznych,

      Wymagania

      • Inne wymagania: 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowskich Górach