NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB

X
NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MEGA-DENT JACEK DRAB - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna

    • Olesno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie terminarza wizyt
      Zarządzanie dokumentacją medyczną
      Obsługa telefoniczna pacjentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), administracyjne
      • Inne wymagania: Doświadcznie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Olesno
    • część etatu

      Rejestracja pacjentów
      Prowadzenie kalendarza wizyt
      Obsługa programu
      Prowadzenie dokumentacji medycznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane. Wymagany dyplom rejestratorki medycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Tarnowskich Górach