Bud-Max Zbigniew Gembczyk

Bud-Max Zbigniew Gembczyk najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Bud-Max Zbigniew Gembczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bud-Max Zbigniew Gembczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bud-Max Zbigniew Gembczyk

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Bud-Max Zbigniew Gembczyk

Pełna nazwa
BUD-MAX ZBIGNIEW GEMBCZYK
Adres rejestrowy
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17A 42-600 Tarnowskie Góry
NIP
6452344066
REGON
240827080
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.02.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.12.Z Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej
  • 42.13.Z Roboty związane z budową mostów i tuneli

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.53.Z Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.59.Z Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Bud-Max Zbigniew Gembczyk - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Przedsiębiorstwo Budowlane Bud-Max Zbigniew Gembczyk działające na rynku pracy ponad 13 lat , w związku z rozwojem firmy, poszukuje pracownika do dociepleń budynku i pracownika ogólnobudowlanego ( wykończeniówka)

      Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

      Wynagrodzenie: 17 - 21 zł netto (na rękę) za godzinę.

      Zakres obowiązków

      • zespołowe wykonywanie ociepleń budynku,
      • praca na rusztowaniu ( pracownik do dociepleń).

      Wymagania

      Kandydat powinien się wykazać:

      • podstawową znajomością technik montażu dociepleń,
      • doświadczeniem zawodowym- mile widziane,
      • sumiennością,
      • odpowiedzialnością,
      • punktualnością,
      • chęcią pracy.

      Oferujemy

      • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
      • pracę na terenie powiatu Tarnogórskiego (Tarnowskie Góry),
      • gwarancję płynności finansowej oraz ciągłości zatrudnienia (praca całoroczna),
      • inwestycję w rozwój zawodowy pracownika.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowskich Górach