PERFEKT DESIGN

Czy to Twoja firma?

PERFEKT DESIGN praca

Tarnowskie Góry

Od ponad ćwierćwiecza PERFEKT DESIGN jest synonimem jakości i innowacji w branży budowlanej, a nasze korzenie tkwią głęboko w malowniczych Tarnowskich Górach. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się wieloletnim liderem w sprzedaży okien Oknoplast w Polsce, co jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna i drzwi z PCV i aluminium, drzwi wejściowe, rolety, żaluzje, bramy garażowe, ogrodzenia, parapety, a także moskitiery. Każdy element jest dopracowany do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zespół PERFEKT DESIGN to ponad 50 wykwalifikowanych pracowników, w tym doświadczeni montażyści, którzy są naszą dumą i fundamentem sukcesu. Dzięki nim jesteśmy w stanie zrealizować trudne i wymagające projekty inwestycyjne, wykorzystując nowoczesną bazę logistyczną oraz specjalistyczny dźwig HDS.

Nasze salony sprzedaży to miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się z wysokim standardem obsługi. Oferujemy nie tylko produkty, ale kompleksową obsługę, która obejmuje profesjonalne doradztwo techniczne, fachowy montaż i wsparcie serwisowe w okresie po sprzedażowym. To właśnie nasze zaangażowanie w każdy etap współpracy sprawia, że klienci powracają do nas z nowymi projektami.

Stabilność finansowa to fundament, na którym budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami. Gwarantujemy bezpieczeństwo realizacji zamówień, co jest możliwe dzięki naszej solidnej pozycji na rynku i nieustannemu dążeniu do doskonałości.

W PERFEKT DESIGN wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko sprzedaż produktów – to tworzenie przestrzeni, w której nasi klienci mogą żyć i pracować komfortowo. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów i doświadczenia różnicy, jaką może wprowadzić perfekcyjny design.

PERFEKT DESIGN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PERFEKT DESIGN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFEKT DESIGN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERFEKT DESIGN

Siedziba główna

Praca PERFEKT DESIGN - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy/ Obsługa klienta

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pracownik administracyjno-biurowy/ obsługa klienta

      Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych ( FV, obieg dokumentów, raporty kasowe)
      • Realizowanie prac wspomagających funkcjonowanie biura
      • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
      • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej
      • Kompleksowa, samodzielna obsługa klientów w salonie
      • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy
      • Realizacja wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych
      • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku biurowym
      • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
      • Znajomość obsługi komputera (Office word, excel)
      • Wysoka kultura osobista
      • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
      • Zaangażowanie i nastawienie na cel
      • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
      • Doświadczenie w pracy handlowca
      • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej oraz znajomość branży ogólnobudowlanej

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja)
      • Umowę o pracę
      • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
      • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
      • Pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
      • Profesjonalne przygotowanie do wykonywanego stanowiska
      • Narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy)
      • Realny wpływ na rozwój firmy

      Aplikacje zawierające CV prosimy składać poprzez Aplikuj.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Tarnowskich Górach