Czy to Twoja firma?

Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM praca

Tarnów
usługowa-elektroenergetyczna.
Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM - oferty archiwalne

  • Elektryk (o)

    Marian Babiarz FHU ELEKTROSYSTEM
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca jako samodzielny elektryk.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe: elektryk/elektromonter, doświadczenie na stanowisku, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV (możliwość wyrobienia). Praca w Tarnowie i okolicach (do 100km) od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00; możliwe delegacje wówczas zapewniony dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie); wynagrodzenie: od 3 500 ZŁ - 4 000 zł brutto. Kontakt: MARIAN BABIARZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELEKTRO-SYSTEM, ul. Okrężna 4E, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 606 317 582.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie