Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GRUPA AZOTY KOLTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy GRUPA AZOTY KOLTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MANEWROWY

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa na okres próbny
GRUPA AZOTY "KOLTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca na stanowiskach kolejowych związana bezpośrednio z prowadzeniem ruchu kolejowego na terenie bocznicy GRUPA AZOTY "KOLTAR" SP. z O.O. ...
od 3200 zł
UoP brutto/mies.
Kędzierzyn-Koźle
21-12-2020
od 3200 zł

ŚLUSARZ REMONTOWY-SPAWACZ

Zawód: ślusarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Wykonywanie napraw bieżących, awaryjnych, okresowych taboru cysternowo- wagonowego oraz pojazdów i urządzeń wyposażenia technicznego
od 3300 zł
19-10-2020
od 3300 zł

Archiwalne ogłoszenia

USTAWIACZ
Zawód: operator maszyn   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na stanowiskach kolejowych związana bezpośrednio z prowadzeniem ruchu kolejowego na terenie bocznicy GRUPA AZOTY "KOLTAR" SP. z O.O. ODDZIAŁ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
Wymagania
Inne wymagania:
wyk. zawodowe lub średnie,3 lata doświadczenia, świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego na ustawiacza.
Praca na dwie zmiany w godz. od 7-19, 19-7
2800 brutto + dodatek zmianowy + dodatek nocny + premia motywacyjna
Pracodawca zapewnia opiekę medyczną oraz szkolenia w trakcie trwania stosunku pracy
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GRUPA AZOTY KOLTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
33-101 Tarnów
EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 8

Pracodawcy z miasta Tarnów