Up Recruitment Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Up Recruitment sp. z o.o. praca

Tarnów

Up Recruitment to Agencja  Posrednictwa Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencij Zatrudnienia pod numerem 13887

Agencja nie pobiera zadnych oplat zawiazanych z zatrudnieniem.

Wspolpracujemy z zaufaną firmą holenderską istniejącą od wielu lat na holenderskim rynku pracy,ktora cieszy sie uznaniem wsrod swoich pracownikow

Up Recruitment Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Up Recruitment Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Up Recruitment Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Up Recruitment Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Rzeszów
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Up Recruitment Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Holandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dla naszego holenderskiego pracodawcy poszukujemy osób chętnych do pracy przy kwiatach ,na halach (sorotwania,pakowania owocow,pakowania salatek)oraz przy kwiatach na szklarni

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • - sortownie i kontrola jakości owocow
      • - pakowanie
      • - stickerowanie
      • - dbanie o czystość stanowiska pracy,
      • sortowania pakowania kwiatow
      • wyrywania
      • sadzenia
      • plauzowanie chryzantem
      • pakowania sorotwania orchidei

      Wymagania

      -dyspozycyjnosc na dluzszy okres

      -motywacja do pracy

      Oferujemy

      • - atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )
      • - wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
      • - zakwaterowanie i ubezpieczenie
      • - umowę na warunkach holenderskich,
      • - na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pracodawcy w Tarnowie