Czy to Twoja firma?

I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk praca

Tarnobrzeg
I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    I&W KRUK-BUD Wojciech Kruk
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace ogólnobudowalne (ocieplenia budynków, wykonywanie wylewek maszynowych, układanie kostki brukowej); praca w Tarnobrzegu i okolicy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia w pracach budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu