Czy to Twoja firma?

F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz praca

Tarnobrzeg
Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych
F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    F.H.U. WIKTOR MEBLE Wiktor Olejarz
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż mebli w godzinach 9-17 lub 10-18

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu