PASIERB PATRYCJA

Sprzedaż artykułów ogólnoprzemysłowych.
PASIERB PATRYCJA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Tarnobrzeg
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PASIERB PATRYCJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PASIERB PATRYCJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PASIERB PATRYCJA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż art. ogólnoprzemysłowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tarnobrzeg

      Obsługa klienta, kasy fiskalnej, dbanie o towar. Praca w godz. 9.00-17.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejetność obsługi kasy fiskalnej

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnobrzegu